GG LoL

Ücretsiz Yardımcı Uygulama
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 32.5 MB
  • Version 1.1
  • Dil İngilizce
  • Firma CRM TANITIM HIZMETLERI LIMITED SIRKETI
GG LoL, iOS işletim sistemli cihazlar üzerinden ücretsiz olarak indirilip kullanım imkanı veren bir Türkçe yardımcı uygulama olarak geliştirildi.

GG LoL, iOS işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletler üzerinden ücretsiz olarak indirilip kullanılabilen bir Türkçe yardımcı uygulama olarak tasarlandı. Uygulama League of Legends oyununun Türkiye sunucularını kullanan bireylere oyunun Türkçe dili üzerinden yardımcı olması amaçlanıyor. Oyunculara oyun içerisinde bulunan seçeneklerin ne için kullanıldığı hakkında bilgi veren uygulama oyunun daha bilinçli oynanmasını sağlıyor. Oyunda bulunan seçenekle ise şunlar:

Efsane: Bu seçenek ile bütün şampiyonların hikayelerine internet olmadan dahi erişilebiliyor.

Yetenek ve Büyü: Bu seçenek ile şampiyonlar üzerinde hangi büyünün daha etkili olduğu hakkında bilgi alınabiliyor.

Haftalık Rotasyon: Bu seçenek ile hangi hafta kimin şampiyon olduğunu ve IP bilgilerine kolayca ulaşılabiliyor.

Eşya: Bu seçenek ile oyunun başında, ortasında ve sonunda kullanıcının şampiyonu için hangi eşya ve araçların alınması gerektiği bilgisine erişilebiliyor.

Kostüm ve Şampiyon İndirim: Bu seçenek üzerinden indirimde olan ve indirime girecek olan kostümlerin ve şampiyonların görsellerine ulaşılıyor.

Şampiyon Seçim: Hangi şampiyonun karşısına hangi karakterin seçileceği bilgisine Şampiyon seçim seçeneğinden ulaşılabiliyor.

Maç Analist: Kullanıcıların maç sırasında ve sonrasında takımların puanları ve birbirine karşı kazanma ihtimallerini öğrenmek için ise Maç analist seçeneği kullanılabiliyor.

 

GG LoL indir
DİĞER SÜRÜMLER